O nás

Milujeme kávu, dobré jídlo a také umění, a proto jsme se rozhodli otevřít kavárnu a bistro CaffArto. Od snídaně, zákusků a svačinek, až po bohaté saláty či teplá jídla, každý si zde přijde na své.

Nachystáme pro vás dokonalý šálek kávy v prostředí, kde si ho náležitě užijete.

V dnešní době jsou místa spojující umění, gastronomii a kulturní zážitky stále populárnější. Jedním z takových unikátních míst je naše umělecká kavárna, kde nenabízíme pouze výbornou kávu, ale zároveň zde připravujeme i lahodné pokrmy z našeho bistra a pořádáme různé akce a výstavy.

Už při vstupu do této kavárny člověk cítí, že se nachází na místě plném kreativity a inspirace. Interiér je promyšlený do posledního detailu, s uměleckými díly na stěnách a ručně psanými nápisy na tabuli a stěnách. Stoly jsou rozmístěny tak, aby hosté měli dostatek soukromí pro své rozhovory nebo práci, ale zároveň se cítili součástí živého prostředí.

Jedním z hlavních lákadel této kavárny je samozřejmě vynikající káva. Baristé zde mají dlouholeté zkušenosti a pečlivě vybírají nejlepší zrnka z celého světa, aby každý šálek kávy byl dokonalý. Od klasických espress a cappuccin až po moderní trendy jako je flat white či affogato, zde najdete nápoje, které potěší i ty nejnáročnější kavomilce.

Kromě kvalitní kávy si však můžete dopřát i výborné pokrmy z nabídky našeho bistra. Od snídaně, zákusků a svačinek, až po bohaté saláty či teplá jídla, každý si zde přijde na své. Ingredience jsou pečlivě vybírány od lokálních dodavatelů, což se odráží i na chuti jednotlivých jídel.

Co tuto kavárnu opravdu vyzdvihuje je její kulturní program. Pravidelně zde probíhají různé akce jako literární večery, koncerty místních hudebníků či vernisáže uměleckých výstav. To všechno přináší do prostoru živou a pestrou atmosféru, kde se mísí vůně kávy s tóny hudby a dialogů o umění.

Výstavy umělců jsou velkým lákadlem této kavárny. Každý měsíc se zde mění expozice a přináší nové pohledy a inspiraci pro návštěvníky. Malíři, fotografové či designéři zde mají možnost prezentovat svá díla.

Takže pokud hledáte místo, kde se setkáváte s chutí a kreativitou zároveň, neváhejte navštívit naší uměleckou kavárnu CaffArto!  


OTEVÍRACÍ DOBA

PO 8:00 - 16:00 hod.

ÚT 8:00 - 18:30 hod.

ST 8:00 - 16:00 hod.

ČT 8:00 - 18:30 hod.

PÁ 8:00 - 16:00 hod.

Firemní i soukromé večírky

Využijte našeho prostoru pro uspořádání nezapomenutelných večírků! Ať už plánujete firemní nebo soukromou oslavu, CaffArto je tu pro vás.

Vernisáže a výstavy

Bez ohledu na to, zda plánujete vernisáž, výstavu, autorské čtení nebo jinou tvůrčí akci, CaffArto je ideální pro podporu tvůrců a vytváření inspirativních okamžiků.

Kurzy, školení, semináře

Plánujete kurz, školení, seminář nebo jinou formu vzdělávání, CaffArto je připraveno podporovat vaši edukační vizi.